Вход для организаций

Объявления ОдессыКримінальний адвокат Київ. Послуги кримінального адвоката в Києві.

Кримінальний адвокат Київ. Послуги кримінального адвоката в Києві. Киев
Адвокат в Києві. Кримінальний адвокат Київ. Послуги кримінального адвоката. Адвокат кримінальну справу. Адвокат кримінальне право. Кримінальний адвокат.

Якщо Ви стали учасником у кримінальному провадженні — свідком, потерпілим або підозрюваним, Вас затримали чи викликають під будь-яким приводом в поліцію варто негайно звернутися за правовою допомогою до адвоката по кримінальних справах. Дуже важлива своєчасність такого звернення, оскільки, чим раніше справою займеться кримінальний адвокат, тим більше шансів на успішне вирішення справи.

При допиті присутність адвоката вбереже від неправомірних дій працівників поліції, від вчинення необдуманих вчинків і дачі компрометуючих Вас показань. Допомога кримінального адвоката безпосередньо на місці події дозволить зібрати необхідні докази, встановити коло очевидців, виконати всі потрібні в конкретному випадку дії.

У критичній ситуації, на місці злочини, ДТП, при затриманні Ви можете в будь-який час доби розраховувати на допомогу адвоката по кримінальних справах Гаркуша Е. В. Без зволікання набирайте мій номер: (067) 578-85-85, я підкажу, як правильно діяти, а при необхідності виїду на місце для надання правової допомоги. Пам'ятайте, чим раніше ви звернетеся до адвоката-тим вище ваші шанси уникнути негативних наслідків!

Пропоную послуги адвоката в різних галузях права в Києві, Київській області та по Україні. Досвід роботи більше 10 років, надаю допомогу з різними проблемами в галузі права.

Проводжу консультації як в офісі, так і по телефону! Не завжди клієнту зручно під'їхати в офіс, ось для таких випадків я проводжу консультацію по телефону! Досить часто використовую цю практику і всі задоволені!
Дзвоніть!


Контакты:
Гаркуша Евгений Викторович
0675788585, 0938021810, 0445995727
сайт advokat-garkusha.com.ua
instagram.com/advokat.kiev
facebook.com/HARKUSHAYEVHEN/
Киев, проспект Бажана, 16, офис 23


Раздел: УСЛУГИ - Услуги населению
Добавлено: 26 Октября 2019 19:01; 53 просмотров
Автор Гаркуша Евгений Викторович (Киев)
Телефон 0675788585, 0938021810, 0445995727
E-mail 200dosok@gmail.com
Добавить объявление Кримінальний адвокат Київ. Послуги кримінального адвоката в Києві. в избранное

Все объявления Одессы
Добавить объявление

Организации Одессы
добавить организацию
Работа в Одессе
добавить вакансию/резюме
Объявления Одессы
добавить объявление
Рейтинг сайтов Одессы
добавить сайт в рейтингCopyright © «Одесса 24», 2009-2020
Контакты Реклама на сайте Правовая информация Карта портала