Вход для организаций

Объявления ОдессыМеталопрокат, будівельні матеріали от МТК «ФЕНІКС»

Металопрокат, будівельні матеріали от МТК «ФЕНІКС» Одесса
Якщо Вам потрібно доступно купити будівельні матеріали, тоді Вам на допомогу прийде МТК «ФЕНІКС». Крім цього компанія також комплексно й оперативно вирішує питання своїх клієнтів щодо довгострокової співпраці.
Необхідно сказати, що продукція компанії має високий рівень якості. При цьому ціна на будівельні матеріалі от МТК «ФЕНІКС» адекватна та обґрунтована. Продукція на кожному етапі виготовлення проходить суворий контроль якості.
Компанія на ринку успішно розвивається не перший рік. За цей час компанії вдалось налагодити зв’язки торгівлі з багатьма країнами. В компанії працюють кваліфіковані робітники. Вони постійно моніторять бурхливий розвиток та зміну ринкової ситуації. Таким чином компанії вдається пропонувати своїм клієнтам прогресивну та якісну продукцію.
Компанія працює успішно і стабільно. Це досягається тому, що виготовлення продукції проходить на сучасному обладнанні та гарній роботі професійної команди. Для виробництва відбирається якісна сировина. Що стосовно готової продукції, то вона користується попитом в Європі.
В компанії Ви можете купити фарбу та металопрокат. Також компанія пропонує купити будівельні матеріали та вироби із різних матеріалів.
Якщо Ви вирішили замовити будівельні матеріали саме в нас, тоді звертайтесь в зручний для Вас час. Від нас Ви отримаєте лише вигідні умови співпраці.
Тел.: (096) 675-00-07, (066) 645-00-07, (068) 767-77-07.
Дополнительная информация на сайте fenix.tc


Раздел: БИЗНЕС/ОПТОВЫЕ ПРОДАЖИ - Металл, оборудование, сырье и материалы
Добавлено: 4 Августа 2019 19:54; 46 просмотров
Автор Фенікс (Одесса)
Телефон (096)6750007, (066)6450007, (068)7677707
E-mail mtk.fenix@mailboard.info
Добавить объявление Металопрокат, будівельні матеріали от МТК «ФЕНІКС» в избранное

Все объявления Одессы
Добавить объявление

Организации Одессы
добавить организацию
Работа в Одессе
добавить вакансию/резюме
Объявления Одессы
добавить объявление
Рейтинг сайтов Одессы
добавить сайт в рейтингCopyright © «Одесса 24», 2009-2020
Контакты Реклама на сайте Правовая информация Карта портала